Nowinki dotyczące studia laser .

Która z nas nie pragnęłaby mieć wiecznie perfekcyjnie gładkich nóżek oraz nie musieć się golić? Szczególnie, kiedy nadchodzi lato… Pewną z coraz to bardziej popularnych metod eliminowania niepożądanych włosów to depilacja laserowa. Laser aktywuje wiązkę światła, a ta przenika do skóry. Absorbuje ona melaninę, to znaczy barwnik w mieszkach włosowych. Jak dotąd wiązało się to również niestety z bólem, jaki klientki czuły podczas zabiegu.
Naprzeciwko wymaganiom klientów wyszła marka Lumenis, jaka wypuściła na rynek w 2009 roku maszynę do depilacji laserowej Lightsheer Duet. Tylko ona posiada laser z dwiema głowicami. Jedna głowica jest zrobiona z syntetycznego szafiru. To właśnie dzięki tej chłodzonej końcówce z szafiru zabieg jest bezbolesny. Następna głowica natomiast jest większych rozmiarów, umożliwia depilację dużych części ciała.
Zabieg Lightsheer duet warszawa jest szybki a także bezbolesny, a koszt zabiegu zależy od rodzajów oraz ilości włosów danego pacjenta.

lightsheer duet warszawa

Możemy skorzystać z Lightsheer Duet w Studio Laser Warszawa całkowicie bezpiecznie, ponieważ ta innowacyjna maszyna przeszła liczne certyfikaty wydane przez urząd U.S.A. ds. Żywności i Leków FDA, a także europejskie certyfikaty, m. in. ISO 9001. Poza tym, iż Lightsheer Duet na dobre usuwa włoski, wyrównuje również przemiany pigmentowe oraz zamyka naczynia krwionośne na nogach. W ciągu jednego zabiegu laser likwiduje ok. 20%-30% włosów, wobec tego zabieg powinno się ponowić 3 do 4 razy zależnie od grubości i kondycji włosa. Oprócz tego, iż zabieg jest bezbolesny, to zajmuje maksymalnie zaledwie około 45 minut (w wypadku ud).
Świeżo wprowadzona na polski rynek maszyna podbiła już serca wielu pacjentek, a przez to coraz to większa ilość salonów w całej Polsce poszerza własną ofertę o Lightsheer Duet.
Dzięki najświeższym oraz najlepszym technologiom depilacja laserowa da radę naprawdę stać się prawdziwą przyjemnością.